Історія створення школи

        У1973 році жителі сіл Московської сільської ради звернулися з письмовим проханням про допомогу в будівництві школи до голови президії Верховної Ради УРСР Грушецького Івана Самійловича (нашого земляка). До цього часу учні сільської ради навчалися в будинку німецького колоніста, який був побудований у його садибі. 
     
      Запорізька будівельна організація «Гражданстрой» взялася за будівництво школи. Наприкінці 1973 року розпочалося будівництво нової школи.

Вже 1 вересня 1974 року Московська 8-річна школа відсвяткувала своє відкриття. Розрахована школа була на 192 учня. Наповнюваність класів складала до 28 учнів, було два 8-х класи. Першим директором нової школи став Миколаєнко Олександр Миколайович. Весь колектив школи був молодим (віком до 35 років).

Озеленення території шкільного подвір’я було проведено Запорізькою організацією «Зеленбуд». Сюди привезли та висадили 2-х метрові саджанці (берези, ялинки, каштани, платани).

           Також, на території Московської школи було посаджено сад ім. Кащенка. Саджанці для цього саду було привезено із Київського центрального ботанічного саду АН УРСР, в якому над питанням акліматизації рослин  працював Кащенко Микола Феофанович (академік, зоолог, ботанік, медик).

          На базі школи часто проводилися районні семінари вчителів-предметників. Працювали різноманітні гуртки, якими керували не лише вчителі нашої школи, ай вчителі із міських шкіл (м. Вільнянськ)

За 40 років свого існування школа зазнала багато змін. Зараз це навчально-виховний комплекс.