Витяг

з ПРОТОКОЛУ № 8

спільного засідання педагогічної ради і

ради Московського навчально-виховного комплексу

 

25.05.2018

Голова Яременко Н.В.

Секретар Касянок О.М.

Присутні 14 педагогів, 4 батьків.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних класів.
  1. СЛУХАЛИ

Басарукіну Н.В., заступника директора з навчально-виховної роботи. Керуючись п.2 Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за № 924/27369, переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу (крім учнів першого класу) до наступного класу здійснюється на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації (для випускників початкової та основної шкіл) .

ВИСТУПИЛИ:

Линник О.М., класний керівник, яка запропонувала перевести учнів 1 класу до 2 класу у такому складі:

  1. Біла Уляна Денисівна;
  2. Захаров Олексій Олексійович;
  3. Джеріхова Ольга Ігорівна;
  4. Кипещук Євген Михайлович;
  5. Малахова Вікторія Сергіївна;
  6. Шевчук Давид Ігоревич.

Ясинська І.В., класний керівник, яка запропонувала перевести учнів 2 класу до 3 класу у такому складі:

  1. Березенська Дар’я Іванівна;
  2. Ваховський Тимофій Анатолійович;
  3. Згурська Вероніка Володимирівна;
  4. Кочерга Валерія Вікторівна;
  5. Малахов Дмитро Сергійович;
  6. Сипченко Кіра Юріївна;
  7. Скидан Анастасія Олександрівна;
  8. Яланський Атрем Любомирович;
  9. Ясинська Вікторія Анатоліївна.

 

Скрябікова О.В., відповідальна за групу дітей 3 класу, яка запропонувала перевести до 4 класу Теплова Євгена Вікторовича. (індивідуальна форма навчання).

 

Чив`яга П.П., класний керівник, яка запропонувала перевести учнів 4 класу до 5 класу у такому складі:

  1. Богма Павло Володимирович;
  2. Галишич Діана Вікторівна;
  3. Кипещук Маргарита Василівна;
  4. Малахов Михайло Сергійович;
  5. Шевчук Артур Ігоревич;
  6. Яремчак Степан Володимирович.
  7. Теплов Артем Вікторович (інд.форма навчання);
  8. Шульга Максим Олександрович (інд.форма навчання).

Ніконорова Т.В., класний керівник, яка запропонувала перевести учнів 5 класу до 6 класу у такому складі:

  1. Богма Вадим Володимирович;
  2. Василенко Владислав Володимирович;
  3. Грисина Жанна Євгеніївна;
  4. Захарова Єлизавета Дмитрівна;
  5. Згурський Яків Владиславович;
  6. Кочерга Кирило Вікторович;
  7. Салогуб Анастасія Олександрівна;
  8. Яновський Єгор Анатолійович.

Касянок О.М., класний керівник, яка запропонувала перевести учнів 6 класу до 7 класу у такому складі:

  1. Басарукіна Валерія Олександрівна;
  2. Березенський Дмитро Іванович;
  3. Булка Артем Валерійович;
  4. Згурський Володимир Володимирович;
  5. Згурський Геннадій Анатолійович;
  6. Колодяжна Аліна Володимирівна;
  7. Скидан Богдан Олександрович

Хворостяна Н.В., класний керівник, яка запропонувала перевести учнів 8 класу до 9 класу у такому складі:

  1. Борисов Владислав Вікторович;
  2. Булка Валентина Валеріївна;
  3. Головко Роман Сергійович;
  4. Горбань Данило Володимирович;
  5. Жук Аліна Володимирівна;
  6. Згурський Денис Анатолійович;
  7. Фоменко Катерина Юріївна;
  8. Яланський Роман Костянтинович.

Ілова Т.А., відповідальна за групу осіб, яка запропонувала перевести учнів 10 класу до 11 класу у такому складі:

  1. Горбань Ілля Володимирович (індивід. форма навчання);
  2. Омельченко Дарина Віталіївна (індивід. форма навчання).

ПОСТАНОВИЛИ:

  1. Перевести учнів 1-8,10 класів до наступних класів:
    1. до 2 класу 6 учнів 1класу;
    2. до 3 класу 8 учнів 2 класу;
    3. до 4 класу 1 учня 3 класу;
    4. до 5 класу 8 учнів 4 класу;
    5. до 6 класу 8 учнів 5 класу;
    6. до 7 класу 7 учнів 6 класу;
    7. до 9 класу 8 учнів 8 класу;
    8. до 11 класу 2 учнів 10 класу.

 

Голова                 Н.В. Яременко

Секретар              О.М. Касянок