Метою діяльності НВК є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття повної загальної середньої освіти в обсязі державних стандартів.

Режим роботи закладу - п’ятиденний, заняття проводяться в одну зміну, тривалість уроків:

- у 1 класі – 35 хвилин, у 2-4 класах – 40 хвилин, у 5-11 класах – 45 хвилин;

тривалість перерв:

- для учнів 1 класу – 20 хвилин, для учнів 2-4 класів – 15 хвилин, для 5-11 класів – 10 хвилин.

Навчальні екскурсії та навчальна практика учнів організовується відповідно до інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 06.02.2008 № 1/9-61 «Про порядок проведення навчальних екскурсій та навчальної практики учнів загальноосвітніх навчальних закладів» із наступних предметів: українська мова, російська мова, іноземна мова (німецька), українська та світова літератури, історія України всесвітня історія, правознавство, етика, математика, алгебра, геометрія, інформатика, природознавство, Я і Україна, біологія, географія, фізика, хімія, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, художня культура, трудове навчання, технології, фізична культура, захист Вітчизни, основи здоров’я, історія рідного краю, екологія рідного краю.

Навчальна практика та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести впродовж навчального року.

Мова навчання українська.

Інваріативна складова робочих навчальних планів реалізовується у повному обсязі.

Реалізація варіативної складової навчальних плані буде здійснюватися через вивчення учнями предметів за вибором, спецкурсів та додаткових індивідуальних занять.

З метою формування навичок опрацювання інформації за допомогою сучасних комп’ютерних технологій та з метою їх широкого застосування для розв’язання навчальних та виховних задач у Робочий навчальний план 4, 5-9 класів введено години на додаткові заняття з інформатики.

Московський НВК входить до Михайло-Лукашівського освітнього округу. Учні мають можливість при бажанні здійснювати професійне навчання у 10-11 класах та отримати документи за професією «водій автомобіля». За умови можливості забезпечення підвозу учні також можуть відвідувати гуртки спортивного нахилу.