Головна » 2018 » Листопад » 22

     Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Одна з найстрашніших таких сторінок - Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв. Пам'ять - як вогонь мільйонів сердець українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду у 1932-1933 роках залишиться у спогадах українського народу.
     Їх ніхто вже не запалить. Свіча мільйонів замордованих голодною смертю погасла в далекому 1933. Ми ж з вами можемо запалити свічку тільки для світлої пам’яті і щоб зігрілися душі убієнних голодом та політичними репресіями.
Закликаємо всіх приєднатись 24 листопада до всеукраїнської акції „Засвіти свічку”, яка відбудеться о 16 годині. Хай кожен з вас запалить свічку пам’яті, в знак вшанування невинно замученого голодом українського народу.
Переглядів: 85 | Додав: mosknvk | Дата: 22.11.2018 | Коментарі (0)

Що потрібно дітям для повного щастя?
Мир на землі, любов і турбота ближнього і, мабуть, ще посмішка, яка прикрашає дитячі вуста.
А якщо діти живуть у сільській місцевості? Хіба вони не мають права бути повноцінними? Хіба вони не хочуть проводити своє позашкільне дозвілля у других позашкільних закладах, таких як, наприклад, театр?
Діти ніколи не виходили з моди. Вони завжди будуть нашим початком і опорою, продовженням людського роду. Ми знаємо і пам’ятаємо, що діти – це наше майбутнє, і ми повинні прищеплювати їм усе найкраще. Так 19 та 22 листопада до нашого навчального закладу було запрошено акторів лялькового театру. Наші діти початкової ланки стали активними гляд ... Читати далі »
Переглядів: 112 | Додав: mosknvk | Дата: 22.11.2018 | Коментарі (0)