Головна » 2019 » Вересень » 02
         Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів. Цього року 6 першокласників переступили поріг Московського НВК. Для них розпочнеться цікаве шкільне життя: перший дзвоник, перший урок, перша вчителька (Скрябікова О.В.) та перший крок на шляху до Країни Знань. ФОТО
     Директор, Яременко Наталя Вікторівна, привітала всіх зі святом - Днем Знань, побажала учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.
          Для учнів 1-8 класів проведено виховні години "Діти єднають Україну". В усіх класних колективах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України, про героїку сучасних захисників суверенітету і територіал ... Читати далі »
Переглядів: 77 | Додав: mosknvk | Дата: 02.09.2019 | Коментарі (0)

       Відповідно до статей 1 та 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення України та попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики внесено зміни до Календаря профілактичних щеплень в Україні, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 вересня 2011 року № 595 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров'я України від 11 серпня 2014 року № 551)

Переглядів: 70 | Додав: mosknvk | Дата: 02.09.2019 | Коментарі (0)