Головна » 2021 » Лютий » 12

14 лютого закохані всього світу відзначають День святого Валентина. Він святкується вже більше 16 століть. Це свято незвичайне і романтичне, бо закохані отримують ще одну можливість сказати один одному про свої почуття. Воно сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Для кожної людини цей день – особливий. Він пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. Недарма свято закоханих відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими, і в цей лютневий день на душі стає тепло, а повітря заполоняє відчуття щастя і романтики.

Цього дня у нашому закладі  працювала святкова пошта,  куди всі бажаючі могли кинути листівку-валентинку та привітати нею вчителів і учнів.  ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: mosknvk | Дата: 12.02.2021 | Коментарі (0)

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету, а у нашому закладі розпочався Тиждень безпечного Інтернету під гаслом "Разом для найкращого Інтернету". Важливість питання безпечного Інтернету зумовлена тим, що сучасна людина не уявляє свого життя без глобальної мережі, оскільки та дає багато інформації й можливостей. Молоде покоління - діти та підлітки - не усвідомлюють, що може чекати на них у віртуальному просторі. Значимість проблеми безпечного Інтернету потребує постійної уваги з боку школи та батьків. Тому в рамках Тижня безпечного Інтернету у навчально-виховному комплексі проведено ряд заходів з безпеки онлайн: виховні години, рольові ігри, соціологічні опитування, перегляд відеороликів та мутфільмів, онлайн тести,  дослідження, а також поради батькам щодо забезпечення здоров'я дітей при навчанні онлайн в буклетах. На високому позитиві та емоційному задоволенні завершився тематичний тиждень. ... Читати далі »

Переглядів: 49 | Додав: mosknvk | Дата: 12.02.2021 | Коментарі (0)