Головна » Архів матеріалів

     14 травня команда нашого закладу "Волеборці", під керівництвом вчителя фізичної культури Линник Маргарити Олександрівни, прийняла участь у І районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)». Боротьба була запеклою серед 15 шкіл, але цікавою. Наші джури вибороли ІІ місце у конкурсі «Впоряд» та ІІІ місця «Відун» і у творчо-мистецькому звіті "Ватра". Ми пишаємося вами, діти, ви - наша гордість і гідна зміна. Так тримати! Фото

Переглядів: 91 | Додав: mosknvk | Дата: 15.05.2019 | Коментарі (0)

    Давно відлунали канонади запеклих боїв Другої Світової війни, поросли травою солдатські окопи. Але щороку, ми несемо квіти ветеранам, схиляємося у пошані перед пам’ятниками спочилим солдатам, дякуючи за мирне небо, за життя, за щастя і свободу, за нашу вільну Батьківщину. Цьогоріч проведено ряд заходів, присвячених Дню пам’яті  та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

     08 травня для учнів 1-9 класів були проведено:  уроки  пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», на яких висвітлили  події Другої світової  війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни, бібліотечну годину «Вони йшли на смерть за Батьківщину», операцію "Вітаємо!", взяли участь у мітингу під час автопробігу.

09 травня проведено: ... Читати далі »

Переглядів: 99 | Додав: mosknvk | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0)

     Шановні учасники освітнього процесу, жителі сіл Московської сільської ради, вітаємо вас зі святом  Великої Перемоги! Запрошуємо усіх на мітинги у с. Райське о 09.00, у с. Московка о 10.30.

     Бажаємо в цей день того, за що боролися наші діди — миру вам! Нехай над головою завжди буде ясне небо і яскраве сонце. Бажаємо в День Перемоги здоров’я, радості і щастя. Нехай перемога супроводжує скрізь і завжди, нехай поруч будуть тільки добрі і щирі люди. Нехай мужність і героїзм цього великого свята ніколи і ніким не забувається. Нехай дух перемоги надихає серця і веде вперед - до нових подвигів, успіхів і досягнень. І нехай весь світ завжди живе у мирі, а про війну нагадує лише це священне свято.

З повагою адміністрація закладу.

Переглядів: 80 | Додав: mosknvk | Дата: 08.05.2019 | Коментарі (0)

Шановні батьки, нагадуємо, що діти йдуть відпочивати на довготривалі вихідні із 27.04. до 01.05.2019. До школи йти 02.05.2019.

11.05. (субота) вчимося за 30.04. (вівторок).

Пам'ятайте, життя дитини - найдорожчий скарб. Під час вихідних та канікул батьки несуть повну відповідальність за життя та здоров'я дітей. Будьте пильні.

Переглядів: 91 | Додав: mosknvk | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0)

     Дорогі діти, батьки, працівники нашого закладу та усі, хто читає це звернення. Від усієї душі вітаємо Вас зі світлими Великодніми святами! Залиште всі образи, прикрощі і неприязні в минулому. Час розпочати нове життя, і ми бажаємо, що б воно  вийшло саме таким, яким ви його задумали. Нехай Господь привнесе в нього добро, щастя і любов, і нехай у ньому не буде місця заздрості, злості, непорозумінням і ворожнечі.Нехай ангел закриває своїм великим, надійним крилом від усіх негод, думки нехай будуть світлі, нехай щастя в дім приходить з кожним світанком. А життя наповниться яскравими подіями, чесними друзями, позитивним настроєм, приємними відчуттями. Миру і тепла Вашому дому! 

З повагою адміністрація Московського НВК.

Переглядів: 73 | Додав: mosknvk | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0)

Згідно Плану роботи навчально-виховного комплексу та метою практичної перевірки рівня всебічної підготовки дітей та працівників з цивільного захисту, зменшення збитків і витрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і пожеж, а також з метою перевірки та закріплення теоретичних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та Основ здоров’я, набутих учнями протягом навчального року,  25 квітня 2019 р. у НВК проведено День цивільного захисту. 

У ході підготовки  на засіданні Штабу був складений План проведення Дня цивільного захисту. В період підготовки було активізовано пропаганду цивільної оборони через класні години у 1-9 класах, демонстрацію учбових фільмів, навчання учнів з питань цивільної оборони та основ безпеки життєдіяльності, а також було відпрацьовано дії по сигналу «Увага всім!» та   проведено практичне заняття «Евакуація під час пожежі»
Проведені заходи показали практичну готовність здобувачів освіти та колективу НВК діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій. Фото.

Переглядів: 73 | Додав: mosknvk | Дата: 25.04.2019 | Коментарі (0)

12 квітня 2019 року всі учасники акцій "Збережемо ліси!" та "Подаруй бібліотеці книгу" відвідали районний краєзнавчий музей.

Цікаву екскурсію у історичне минуле для дітей провела Грищенко Т.Р.

Переглядів: 80 | Додав: mosknvk | Дата: 12.04.2019 | Коментарі (0)

   Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки України, яка орієнтована на запровадження нового змісту сучасної освіти, що передбачає переорієнтацію навчання із засвоєння величезної суми знань на освоєння компетентностей та їх застосовування на практиці. Основні засади реформи шкільної освіти викладено в Концепції Нової української школи.

НУШ - це школа, в якій панують співпраця та взаєморозуміння між всіма учасниками освітнього процесу та батьками, прислухаються до думки кожного учня, вчать критично мислити та бути відповідальними громадянами. Це безпечне місце для дитини, де створено атмосферу довіри і взаємоповаги, де немає насильства та дискримінації. Тож вчителі нашого навчально-виховного комплексу активно приймають участь у тренінгах НУШ, бо сучасний педагог має постійно працювати над удосконаленням професійних навичок, бути допитливим та небайдужим до змін. Шановні батьки, якщо Ви переглянете світлини, де зображено як педагоги вчаться та змінюють підходи до навчання, ви зрозумієте, що вашій дитині в новій українській школі буде краще і ... Читати далі »

Переглядів: 83 | Додав: mosknvk | Дата: 11.04.2019 | Коментарі (0)

    9 квітня 2019 відбулося нагородження переможців шкільних акцій "Подаруй бібліотеці книжку" та "Збережемо ліси" (збір макулатури).

   Грамоти отримали учнівські колективи 6 класу (IIІ місце, кл.кер. Ніконорова Т.В.), 1класу (ІІ місце, кл.кер. Чив'яга П.П.), 2 класу (І місце, кл.кер. Линник О.М.). Найбільшу кількість макулатури здали: Литвиненко І.(1кл.), Джеріхова О. (2 кл.), Малахова В.(2 кл.), Захарова Є.(6 кл.). Щедрими на подарункову літературу виявились: Охматенко В.(1кл.),Біла У.(2 кл.), Яремчак С.(5 кл.), Салогуб А.(6кл.), Басарукіна В.(7кл.). Усі переможці та учасники отримали символічні подарунки.  

Переглядів: 78 | Додав: mosknvk | Дата: 09.04.2019 | Коментарі (0)

   День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України "Про День довкілля" № 855/98. Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.

   У цьому році наш заклад вирішив провести День довкілля у декілька етапів. І етап провели перед початком весняних канікул - 26 березня. Усі учасники освітнього процесу взяли інструменти в руки, та ринулись у бій. Привели до ладу клумби, навчально-дослідні ділянки, спортивний майданчик, пришкільну територію. Кому цікаво, можете приєднуватись до нас у ІІ етапі, а передивитись фото можн ... Читати далі »

Переглядів: 73 | Додав: mosknvk | Дата: 27.03.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 41 42 »