Головна » 2020 » Грудень » 1 » Хто попереджений - той захищений
18:31
Хто попереджений - той захищений

«Швидше   всього   наздоганяє
та небезпека, яку зневажають»

                                Публіцій Сір

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці юного покоління до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні  перед нами - батьками та вчителями.

Дотримуючись карантинних вимог та протиепідемічних заходів, у період із 15 листопада до 15 грудня 2020 року, у навчально-виховному закладі пройшов Місячник безпеки життєдіяльності. У ході якого проведено конкурс дитячого малюнка "ДСНС - очима дітей", тематичні виховні години "Безпечне дитинство - майбутнє країни", на уроках "Я у світі" та "Основах здоров'я" переглянуто серії мультфільмів "Фокс і Трот поспішають на допомогу» . ФОТОЗВІТ

Отже, дбаймо про здоров'я та повсякденну безпеку  дітей! Привчай­мо молодь до здорового спосо­бу життя, формуємо в неї культуру безпечної поведінки. Самі станемо  для них яскравим прикладом!

Переглядів: 35 | Додав: mosknvk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: