Головна » 2019 » Квітень » 25 » День цивільного захисту
11:05
День цивільного захисту

Згідно Плану роботи навчально-виховного комплексу та метою практичної перевірки рівня всебічної підготовки дітей та працівників з цивільного захисту, зменшення збитків і витрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і пожеж, а також з метою перевірки та закріплення теоретичних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та Основ здоров’я, набутих учнями протягом навчального року,  25 квітня 2019 р. у НВК проведено День цивільного захисту. 

У ході підготовки  на засіданні Штабу був складений План проведення Дня цивільного захисту. В період підготовки було активізовано пропаганду цивільної оборони через класні години у 1-9 класах, демонстрацію учбових фільмів, навчання учнів з питань цивільної оборони та основ безпеки життєдіяльності, а також було відпрацьовано дії по сигналу «Увага всім!» та   проведено практичне заняття «Евакуація під час пожежі»
Проведені заходи показали практичну готовність здобувачів освіти та колективу НВК діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій. Фото.

Переглядів: 12 | Додав: mosknvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: