Головна » 2018 » Листопад » 21 » День Гідності та Свободи
18:15
День Гідності та Свободи

21 листопада — свято в Україні, що відзначається щороку  на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Від 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні цього ж дня відзначається День Гідності та Свободи.

І ми у цей день святкували. Провели цікаві заходи для дітей: тематичні виховні години "Що таке гідність?" у 1-4 класах ( відповідальний вчитель поч. класів Линник О.М.) та 5-9 класах (відповідальний вчитель фізичної культури Линник М.О.), загальношкільну лінійку "Із гідністю та болем у серці" (відповідальний вчитель географії Ясинська І.В.), оформили стенд " 100 років боротьби", писали листи у майбутнє, організували виставку дитячих малюнків на тему "Єдність і Свобода - ми ідемо з тобою в ногу".

Пам'ятайте, що єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!

Цікаві фото.

Переглядів: 39 | Додав: mosknvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: