Головна » 2020 » Січень » 29 » День пам’яті героїв Крут
10:54
День пам’яті героїв Крут

      На виконання плану роботи школи та з метою поглиблення знань учнівської молоді з історії України, вшанування подвигу юних захисників у бою під Крутами в січні 1918 року, виховання в молодого покоління почуття національної гідності проведено наступні заходи:

1) тематичні виховні години ( 1-8 кл.);

2) загальношкільна лінійка "Пам’ятаємо героїв Крут" ( 1-8 кл.).

      Під час уроків йшлося про подвиг студентів під Крутами: учні та вчителі навчального закладу розповідали про історичні події, що відбувались у 1918 році, обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, знайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами. У ході виступів було звернуто увагу на базові цінності українського суспільства, осмислення непростого досвіду державотворення, вшанування героїзму подій під Крутами.

     Проведення подібних заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події та відчути їх значення у сьогоденні, спонукає до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу. Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину... Фото

Переглядів: 65 | Додав: mosknvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: