Головна » 2019 » Березень » 20 » Екскурсія
19:29
Екскурсія

     20 березня першими пішли привітатися із вісниками весни учні 3 класу та керівник Басарукіна Н.В. Під час екскурсії в природу діти із захватом досліджували ланшафт місцевості балки с. Московка, гнізда птахів, рослини, які зустрічалися на їхньому шляху. Обережно робили кроки, щоб не наступити на шафрани, робили фотознімки для своїх батьків та друзів біля первоцвітів, кущів, водоймища. Головна мета екскурсії - відчути красу природи рідного краю "на повні груди", навіть не зірвавши жодної квітки, не зламавши гілки. Фото.

Земля прокидається зі сну! Ще зовсім холодні сонячні промені, доторкаючись до неї, немов би матуся піднімає на руки своє немовля, огортають її. Як спляча красуня вона спочатку відкриває свої заспані очі-озерця, потім піднімає голівки-первоцвіти від теплої подушки, дихає вологістю весняних туманів. І не просто так чудо-промінчики досягають Землі, вони пробуджують життя, яке яскравим фонтаном б’є з її надр. Первоцвіти – провісники весни. Життя починає вирувати і вабити людей на природу, до лісу, у поле, де свіжий подих весни, блакитне небо, веселий гомін джерельних вод та безмежжя простору. Та найбільше манять до себе оті маленькі яскраві перші весняні барви – квіти-первоцвіти. Пробившись через ґрунтову товщу, а іноді, через сніжний килим, вони прийшли вітати весну і людину.

Ми, учні Московського НВК, закликаємо усіх: "НЕ ЗРИВАЙТЕ ПЕРВОЦВІТІВ! Милуйтеся, живіть разом з красою, збережіть її для своїх прийдешніх поколінь".

Переглядів: 22 | Додав: mosknvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: