Головна » 2018 » Березень » 5 » Інтелектуальні змагання юних математиків
11:53
Інтелектуальні змагання юних математиків

З 26 лютого по 3 березня 2018 року 

вчителем Іловою Т.А. було проведено тиждень математики.

        

У понеділок, 26.02, проведено загальношкільну лінійку, на якій було оголошено план роботи. 

На другий день усі бажаючі змогли взяти участь у жартівливій вікторині. До галереї видатних математиків школярі змогли потрапити протягом усього тижня.

А у середу, 28.02, учні 1-8 класів були запрошені до НКК закладу. Вони познайомилися із презентацією «Видатні математики України». У цей же день діти опрацювали з педагогами Іловою Т.А. та Хворостяною Н.В. презентацію «Як створити ребуси» та змогли застосувати отримані знання на практиці.

А ось найцікавішим днем (за думкою дітей) став перший день весни - 1 березня. Учні 1-8 класів узяли участь у інтелектуальному змаганні «Хто зверху?». Поділившись на дві команди, вихованці закладу намагалися розв’язати задачі, вгадати за названими властивостями многокутники та ін. Найбільше вражень діти отримали від конкурсу «Математична риболовля». Кожен учасник отримав сувенір. Гра закінчилася із рахунком 3:3. Отже, перемогла дружба.

На жаль, не знайшлося переможця у математичний вікторині. Жоден із учасників не зміг дати правильну відповідь навіть на половину питань.

Переглядів: 303 | Додав: mosknvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: