Головна » 2020 » Березень » 26 » Карантин продовжено
16:06
Карантин продовжено

До уваги батьків, дітей та педагогів.

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління продовжують карантинні заходи до відповідного терміну.

Наразі продовжуємо дистанційне навчання після канікул, а саме із 06 до 24 квітня. 

Нагадуємо, що в умовах карантину вчителі працюють з учнями, що перебувають удома, шляхом використання технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей нашого закладу. 3 урахуванням надзвичайної ситуації та загальнодержавних протиепідеміологічних заходів, а також в рамках реалізації права на автономію адміністрація Московського НВК пропонує педагогам використовувати різні підходи щодо організації та обліку реалізації освітнього процесу, у тому числі здійсненого з використанням дистанційних технологій. Для здійснення обміну навчальними матеріалами можуть застосовуватися будь-які пристрої та інструменти, зокрема мобільний телефон, за допомогою якого можна організувати спільноту в соціальних мережах, мобільних додатках. Матеріали можна надсилати електронною поштою, розміщувати на вебсайті нашого закладу, зокрема відео-уроки або гіперпосилання на них.

Бережіть себе та своїх рідних. Пам'ятайте, ДІТИ - НАШЕ МАЙБУТНЄ!

З повагою адміністрація Московського НВК

 

Переглядів: 242 | Додав: mosknvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: