Головна » 2016 » Березень » 27 » Місячник боротьби з туберкульозом
23:33
Місячник боротьби з туберкульозом

Здоров'я - найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. З давніх давен всім знайоме відоме гасло: «Твоє здоров'я - в твоїх руках». Але для того щоб навчитися берегти здоров'я, треба багато знати про самих себе, про стан свого організму, власного здоров’я. Слово «здоров'я» супроводжує дитину з її народження. Ще навіть не знаючи, що воно означає, 3-5-ти річний малюк каже: «Я здоровий, якщо не хворію». І, насамперед, це вже є першою відповіддю. Формування, збереження й зміцнення здоров'я дітей та дорослих громадян України - одна з актуальних проблем нашого суспільства. Розбудова держави, її подальший розвиток  залежить від здоров'я населення, від збільшення кількості здорових, міцних, сильних духом людей.

    З метою привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом та інформування дітей та їх батьків про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом, про засоби профілактики цієї хвороби у нашому закладі  з 01.03.2016 до 01.04.2016 року проводиться «Місячник боротьби з туберкульозом».

Відбулися заходи:

  1. Вчителем біології Яременко Н. В. серед учнів 6-11 кл. проведено профілактичну та інформаційно-просвітницьку лекцію «Захисти себе від туберкульозу»;
  2. Педагогом-організатором Яриш С. З. випущено санітарний бюлетень

« Як уберегтися від туберкульозу»;

  1. Соціальним педагогом Басарукіною Н. В. виготовлено та розповсюджено листівки « Туберкульозом може захворіти кожен»;
  2.  Класними керівниками 1-11 кл. проведено виховні години про захворювання на туберкульоз;
  3. Органами учнівського самоврядування виготовлено буклети «Як уберегтися від туберкульозу», які розміщені у класних куточках 1-11 кл.

 

Бережіть своє здоров’я!

Переглядів: 86 | Додав: mosknvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: