Головна » 2021 » Лютий » 23 » Міжнародний день дарування книг
17:08
Міжнародний день дарування книг

Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дає нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчає жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.

 

14 лютого – Міжнародний день дарування книг. Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур, спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.
Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.
Із 12 по 16 лютого у Московському НВК пройшла акція «Подаруй бібліотеці книгу». Найактивнішу участь узяли учні 4 класу разом із класним керівником Линник Оленою Миколаївною.
Протягом першого семестру діти збирали у класі макулатуру, а на отримані від її здачі кошти придбали для бібліотеки сім дитячих книг. Олена Миколаївна із власної бібліотеки подарувала тридцять одну книгу.

Інформацію підготувала бібліотекар Московського НВК Ілова Т.А.

Переглядів: 121 | Додав: mosknvk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: