Головна » 2021 » Квітень » 11 » Міжнародний день визволення в язнів фашистських концтаборів
19:24
Міжнародний день визволення в язнів фашистських концтаборів

     Згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН з 1991 року 11 квітня у світі відзначається День визволення в’язнів фашистських концтаборів. Цю дату було встановлено в пам’ять про інтернаціональне повстання в’язнів найбільшого концентраційного табору – Бухенвальд. Саме 11 квітня 1945 року останній в’язень вийшов із його воріт із сумно відомим написом “Jedem das Seine” – “Кожному своє”. Після цього хвиля звільнень досягла інших концтаборів – Дахау, Освенціма, Майданека тощо. Метою Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів є збереження історичної пам'яті про трагічні події Другої світової війни, що забрала життя мільйонів людей, загиблих у нацистських концтаборах, гетто та місцях примусового утримування.

     На честь цього дня педагогом-організатором Фоменко С. З. та учителем історії було підготовлено презентацію, яку можна переглянути тут та інформаційний плакат.

     Уроки історії іноді жорстокі і безжальні, але вони мають навчити нас гуманності і толерантності і не залишити нікого байдужим до чужого горя.

Переглядів: 46 | Додав: mosknvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: