Головна » 2018 » Січень » 19 » УВАГА!!! Погіршення погодних умов
10:10
УВАГА!!! Погіршення погодних умов

 

Керуючись листом Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації «Про погіршення погодних умов»  внаслідок впливу активного циклону в Україні з 18 січня 2018 очікується суттєве ускладнення погодних умов.

 

 

Правила безпеки.

Зимові прояви стихійних сил природи нерідко виявляються у снігових заметах унаслідок снігопадів і хуртовин. Снігопади, тривалість яких може бути від 16 до 24 годин, дуже впливають на стан здоров'я населення, особливо з наступним різким похолоданням  або потеплінням.
Негативний вплив цих явищ приводять до того, що різко погіршується видимість, переривається транспортне сполучення як внутрішньо міське, так і міжміське. Випадання снігу з дощем при зниженій температурі повітря і ураганному вітрі створює умови для зледеніння ліній електропередач, зв’язку, контактних мереж електротранспорту, покрівель будівель, різного роду опор і конструкцій, що нерідко викликає їх руйнування, а також шляхів.
З оголошенням штормового попередження – необхідно обмежити пересування, особливо на власному транспорті, створити удома необхідний запас продуктів.
Особливу небезпеку снігові замети створюють для людей, захоплених у дорозі, далеко від людського житла. Заметені снігом дороги, втрата видимості викликають повну дезорієнтацію на місцевості. Батькам придідяти особливу увагу своїм дітям.

Під час несприятливих умов тримати зв'язок із класними керівниками ваших дітей, не випускати малечу із дому без нагляду дорослих.

Переглядів: 81 | Додав: mosknvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: