Головна » 2020 » Серпень » 25 » До школи 1 вересня
16:44
До школи 1 вересня

     Шановні батьки та учні!

Ми запрошуємо вихованців дошкільної групи та учнів 2-9 класів 1 вересня до нашого навчально-виховного комплексу. Для того, щоб розпочався освітній процес, згідно вимогам МОЗ та рекомендаціям МОН,  створено безпечні умови та організовано  ряд карантинних заходів до можливих змін епідемічної ситуації.

Важливі правила (затверджені педагогічною радою):

1. Вхід до школи і на територію школи

Згідно Постанови Міністерства охорони здоров'я України № 50 від 22.08.2020 р., ми зробили три входи і три виходи до приміщення НВК різними маршрутами. Батьки можуть супроводжувати та забирати власних дітей біля входу навчально-виховного комплексу. Батькам, або супроводжуючим особам вхід до закладу освіти, наразі, заборонено.

2. Робота закладу

Адміністрацією закладу складено розклад так, щоби заняття в різних класах починалися та закінчувалися у різний час. За можливості, буде забезпечено проведення занять з окремих предметів на відкритому повітрі. Наполегливо рекомендуємо дотримуватись правил карантину - соціальної дистанції та санітарно-гігієнічних норм.

3. Масковий режим

Вхід до приміщення закладу дозволяється за наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски не використовуватимуться під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування закладом використання захисних масок є обов'язковим.

4. Антисептики

На вході до всіх приміщень закладу ми забезпечили організовані місця для обробки рук антисептичними засобами. За бажанням, батьки можуть надати дитині власний антисептик.

5. Температурний скринінг

Допуск педагогічного та технічного персоналу на роботу відбуватиметься тільки після проведення відповідного температурного скринінгу;  Безпосередньо перед заняттями педагоги повинні опитати учнів про їх самопочуття.

6. Харчування

Здійснюватиметься згідно нових вимог безпеки. Змінено графік перерв, щоб діти харчувалися в різний час. Відстані між столами  півтора метра, розсадження учнів - по чотири дитини. Безкоштовне для вихованців дошкільної групи, учнів початкової ланки та дітей пільгових категорій. 

7. Робота гуртків, факультативів

Вони працюватимуть згідно вимог безпеки.

8. Медичний огляд

До занять фізичної культури допускаються діти із пройденим медоглядом та наявною довідкою учня ЗНЗ про результати обовязкового медичного огляду Форма № - 086 - 1/0. Учні нашого закладу відвідують сімейного лікаря, або педіатра.

9. Свято "День Знань"

Традиційної загальношкільної лінійки у цьому році не відбудеться, але для кожного класу окремо буде проведено цікавий виховний захід у класній кімнаті, або на відкритому повітрі. 

З нетерпінням чекаємо на зустріч! Дякуємо за розуміння!

 

 

Переглядів: 51 | Додав: mosknvk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: